71 722 77 96 info@itest.pl

RECRUIT.PL jest agencją search & selection ze specjalizacją w wyszukiwaniu i zatrudnianiu managerów i specjalistów IT Hardware i Software. Korzystają z narzędzi Test01Coder od 2014 roku.

Narzędzie Test01Coder stosujemy od 2014 roku i pozwoliło nam przyspieszyć procesy rekrutacyjne software i wykorzystać w procesie sourcingu i research mniej doświadczonych konsultantów, dzięki czemu nasi seniorzy uzyskali więcej czasu na domykanie kluczowych projektów.

Bartosz

Recruitment Manager, RECRUIT.PL

Z toola rekrutacyjnego TEST01CODER i testów programistycznych JAVA i PHP korzystam intensywnie od kilku miesiecy. W znaczący sposób przyspieszyło to domykanie short list w naszych projektach staffingowych. Quizy wiedzy BI / SAP i SQL są bardzo pomocne w szybkiej preselekcji kandydatów przeznaczonych do wywiadu indywidualnego.

Andrzej Domaradzki

CEO, LOOK4IT

LOOK4IT to specjalistyczna agencja headahunting / software bodyshop / software search & selection . Firma koncentruje się na wsparciu firm krajowych i zagranicznych w rekrutacjach na stanowiska managerów wszystkich szczebli, konsultantów SAP (technicznych oraz funkcjonalnych, programistów i architektów Java.